تعداد نظرات:
۷ نظر
اختصاصی اول نیوز؛
پس از انتشار خبری در ارتباط با رابطه فامیلی « علی اصغر مونسان » مدیر عامل منطقه آزاد کیش با رئیس جمهور، طاهره قیومی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این منطقه آزاد با انجام گفتگویی اخبار منتشر شده در خصوص نسبت فامیلی یاد شده را نادرست خواند که اظهارات وی در این خصوص رد شد.
کد خبر: ۵۵۹۳۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۸

به گزارش خبرنگار سیاسی اول نیوز، بر خلاف رویه اعتدال و راستگویی دولت یازدهم که بارها از سوی رئیس جمهور مورد اشاره و تاکید قرار گرفته است، طاهره قیومی، خبرنگار سابق صدا و سیما که اکنون به عنوان مدیر روابط عمومی منطقه آزاد کیش معرفی شده است، به عنوان اولین مدیر دروغگوی دولت بر خلاف مشی و مرام دولت اقدام کرد.

قیومی در واکنش به خبر نسبت فامیلی مدیر خود در منطقه آزاد کیش با رئیس جمهور که پیشتر عنوان شده بود، در یادداشتی که توسط خبرگزاری ایرنا انتشار داده شده بود، اعلام کرد که گمانه زنی ها درباره نسبت خانوادگی مدیرعامل این سازمان با رییس جمهوری صحت ندارد.

وی تاکید کرده است: علی اصغر مونسان هیچ نسبت فامیلی با دکتر روحانی رییس جمهوری ندارد و مسوولیت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد کیش تنها بر اساس کارنامه علمی و عملی و سابقه مدیریتی به وی سپرده شده است. آنچه این روزها گفته یا نوشته می شود که آقای مونسان نسبت فامیلی با مسوولان نظام (شخص رییس جمهور) دارد تنها گمانه زنی و نادرست است.

مدیرروابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش که از قضا خود نیز سابقه کار رسانه ای دارد، عنوان کرده است که اخلاق رسانه ای و حرفه ای برای همه اصحاب رسانه حکم می کند در نگارش آنچه به گوش می رسد، به اصل صحت، صداقت و دقت توجه کنیم، بیراهه ننویسیم که به بیراهه کشیده می شویمسئوال ما از خانم قیومی این است که ایشان مگر اخلاق را رعایت کرده اند که چنین بی مهابا به رسانه ها می تازند.

اگرچه ما قصد انتشار این موضوعات به دلیل بر هم نزدن فضای خدمت و کار پرشتاب دولت تدبیر و امید را نداشتیم و از سویی به مصالح و منافع کشور بیش از هر چیز دیگری می اندیشیم، اما سئوال این است که خانم طاهره قیومی که خود دختر عمه آقای مونسان، مدیر عامل منطقه آزاد کیش هستند، مگر نمی دانند مدیر ایشان در کیش باجناق آقای اصغر ترکان، برادر آقای اکبر ترکان، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هستند؟؟!؟

ضمن اینکه مدیر روابط عمومی و مدیر عامل منطقه آزاد کیش که اتفاقا فامیل هم هستند هر دو اهل سرخه سمنان و از وابستگان رئیس جمهور هستند. حال اینکه خانم قیومی در مصاحبه ای با سایت انتخاب بدون توجه به این موضوعات گفته است: خدمت 15 ساله من در رسانه ملی موجب شد تا با یکی از مدیران ارشد شهرداری تهران مهندس علی اصغر مونسان آشنا شوم. عملکرد او همواره در طرح های عمرانی و فرهنگی شهر بزرگ تهران برایم قابل ستایش بود. با شروع کار دولت تدبیر و امید توفیق شد تا من با تجره ای رسانه ای و خبری ام، با افتخار در کنار این مدیر در سازمان منطقه آزاد کیش خدمت کنم.

ما به هیچ عنوان قصد نداریم بگوییم این نسبت های فامیلی و ... باعث این همکاری ها شده و اینکه این نوع بکارگیری نیرو بر خلاف عهدنامه هیات دولت در اولین جلسه در دولت تدبیر و امید است، بلکه قصد ما این است که بگوییم شخصی که خود یک فرد رسانه ای محسوب می شود، چطور بدون در نظر گرفتن اطلاعاتی که احتمال انتشار آن پس از موضع گیری شدید، وجود دارد، بی مهابا رسانه ها را متهم می کند و به خطر مسئولیتی که بر عهده گرفته و هدف ادامه دار کردن آن است، دیگران را متهم می کند. حال اینکه رویه ایشان در بیان سخنان نادرست بر خلاف مشی مورد تاکید رئیس جمهور محترم مبنی بر راستگویی دولت است.

غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۷
محمد از سرخه
|
UNITED STATES
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۸
0
7
سرکار خانم قیومی شما جه نسبتی با آقای مونسان دارید که مدیرکل روابط عمومی منطقه آزاد کیش شده اید؟؟ آخه مگه میشه یک مدیر محترم مثل مهندس مونسان مدیریت خطیر روابط عمومی جزیره کیش رو بده؟! البته من میدونم شما از نزدیکان مهندس هستید...
خبرنگار آزاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
0
6
خوب مطالب بالا ، تامل برانگیزه... از یه طرف مدیری که خودش از نزدیکان رییس محترم جزیره کیش هست و البته به قولی رسانه ای ، مطالبی مطرح میکنه که خودش از امتیاز اون (خویشاوندی) استفاده کرده...دم خروس رو قبول کنیم یا قسم حضرت عباس رو ؟!
مرتضی احمدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
5
3
اینقدر مغرضانه نظر ندید ،یک سری به رزومه خانم قیومی بزنید ؛بعد اینطور قضاوت کنید ،حتی اگر نسبت هم داشته باشند ؛ایشون براساس عملکردشون و تواناییهاشون امدن نه موضوع دیگری ...
كيوان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
6
1
با درود
بييايم تا دير نشده دست از تهمت و افترا به يكديگر برداريم و در سايه دولت تدبير و اميد به ايراني آباد فكر كنيم.تيتر زدن هاي اينطوري دولت را به حاشيه مي برد و از هدف اصلي دور مي كند
خبرنگار آزاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
0
1
جناب آقای احمدی عزبز ؛ کسی منکر توانمندی افرادی مثل خانم قیومی نیست بحث اصلی ارتباط و خویشاوندی هست که ارجح به رزومه هست چطور میشه یه خانم یهو از تهران میره کیش و مدیرکل میشه؟! جرا آقایون امثال من نوعی نمیتونم این پست ها رو بگیرم؟
كامران راد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۰
2
1
من هر دو اين بزرگواران رو ميشناسم . اولا نسبتي ندارند . در ثاني بهتر به رزومه علمي و سابقه خدمتشون مراجعه كنيد ؛ خانم قيومي با تحصيلات مرتبط با و تجربه گران سنگي
محمد از سرخه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۹/۳۰
2
1
آقای راد گویا شما از حقوق بگیرای اونها هستی؟! این عزیزان از هم محله ایهای ما هستند و باهم خویشاوند نزدیک هستند. چرا دنیا و آخرت خود را بخاطر دیگران خراب میکنی؟؟؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: